Leczenie zębów u dzieci na NFZ w prywatnych gabinetach ?

NFZ inwestuję dużo więcej w leczenie uzębienia dzieci, finansuje plombowanie mleczaków, resekcję wierzchołków korzeni zębowych przednich, operacyjne odsłonięcie zatrzymanego zęba, usunięcie zębów ze wskazań ortodontycznych. Darmowe również dla dzieci jest lakowanie i lakierowanie. Leczenia ruchomym aparatem ortodontycznym przysługuje dzieciom do 12 roku życia. Pytanie nadesłane zostało ze Szczecina, więc polecam stronę Szczecin stomatologia, uprzedzam że nie każdy gabinet ma podpisana umowę z NFZ.

4 thoughts on “Leczenie zębów u dzieci na NFZ w prywatnych gabinetach ?

  1. Pamiętam ze kiedyś za równo lakierowanie jak lakowanie były wykonywane w szkołach podstawowych. Szkoda ze teraz nie ma w szkołach dentystów i prawdziwych pielęgniarek, teraz na wszystkie bolączki podaje się witaminę C. Niedorzeczność!!

  2. ja jeszcze w podstawówce miałam lakierowanie i lakowanie ;D a teraz od kilku lat chodzę do sprawdzonej dentystki i jestem bardzo zadowolona ;) do niedawna miała umowę a teraz już nie ale nie zmieniłabym za nic ! ;)

  3. ja jestem z Krakowa i powiem Wam, że byłam już u wielu dentystów, ale gabinet, który teraz odwiedzam jest zdecydowanie najlepszy!!

  4. Nie każdy może z NFZ korzystać, ale ja z moją córką chodzę prywatnie, jednak dentyści w prywatnych przychodniach mają inne podejście do maluszków :-)

Comments are closed.